Mramor Berdal

Mramor Berdal
Mramor BerdalMramor BerdalMramor Berdal
20 ročná záruka
Hrúbka 8 mm
Kingsize formát
SMOOTHTOUCH - prírodný a hebký povrch
Clic it! bezlepidlový systém spájania
Úžitková trieda 32
05LG_IC_ERP_fire_certificate_RU_01b
antistatic
Obnoviteľné zdroje

Mramor Berdal

Kód tovaru: EPL169
SAP číslo: 
1468229
Poradové číslo: 
PC143
Trieda zaťaženia: 
32
Formát: 
1292 x 327 mm
Hrúbka: 
8 mm
Množstvo v balíku: 
2,5349 m2
18.90 €/m2 s DPH
m22.5349
Na sklade: 7 m2

Tento dekor je vo výpredaji a nedá sa doobjednať.

POPIS PRODUKTU

Laminátové podlahy EGGER patria medzi obľúbené podlahové krytiny, ktoré vynikajú svojou kvalitou, univerzálnosťou a štýlom. Mramor Berdal je trendový tématický mramor v studenej bielej farbe s kontrastným retro vzorom. Pomocou tohto dekoru dosiahnete v interiéri moderný dizajn s retro charakterom. Dekor pôsobí živo a preto veľmi dobre vynikne v kombinácií so všetkými možnosťami čiernej. Vďaka podlahovým doskám vo formáte Kingsize môže tento dekor naplno rozvinúť svoj krásny vzhľad. Podlaha je bez V- drážky, čo znamená, že jednotlivé lamely do seba perfektne zapadnú, spoje sú neviditeľné a podlaha pôsobí celistvo a jednotne.

Výhody:

  • Mimoriadne odolná voči oderu a škvrnám vďaka povrchu z melamínovej živice
  • Stálofarebná, odolná voči silnému UV žiareniu
  • Antistatický a antibakteriálny povrch odpudzuje prach a nečistoty, vhodná pre alergikov
  • Zložená z prírodných vlákien dreva, 100% bez PVC a zmäkčovadiel
  • Vhodná na podlahové vykurovanie
  • Jednoduchá inštalácia vďaka systému CLIC it!

Povrchová štruktúra: SMOOTHTOUCH (S)- vyznačuje sa zamatovým dojmom a mimoriadne jemnou štruktúrou. K tejto skupine povrchovej úpravy patria rovnomerné povrchy a elegantná konečná úprava lakom.

Použitie: Podlaha v hrúbke 8 mm v triede záťaže 32 je vhodná pre aplikáciu vo všetkých obytných priestoroch s intenzívnym používaním, ako aj pre bežné použitie v komerčných priestoroch.

Spôsob pokládky: Jednoduchá pokládka pomocou inštalačného systému CLIC it! Pri inštalácií podlahy je potrebné použiť pod podlahu vhodnú podložku z rady EGGER Silenzio. V prípade pokládky na minerálny podklad, odporúčame použiť parozábrannú fóliu EGGER ALU Flex, aby sa zabránilo prieniku vlhkosti z podkladu.

Pre dosiahnutie dokonalého konečného vzhľadu podlahy nájdete v našej ponuke moderné biele soklové lišty, HDF prechodové profily EGGER,a ďalšie originálne príslušenstvo.

Odporúčaná lišta a plastové doplnky