10 Najobľúbenejších dekorov laminátových podláh EGGER

Čím viac vstupujú do naších životov technológie, tým viac cítime túžbu po pôvodných materiáloch. V oblasti podlahových krytín stúpa záujem o prírodné dekory podláh, ktoré v interiéri pôsobia harmonickým dojmom. Trendovým dekorom sa stal „Dub“ so zachovanými autentickými prvkami, ako je výrazná kresba a štruktúra dreva, praskliny, hrče, alebo stopy po pílení. V popredí záujmu sú tiež podlahy v rustikálnom štýle s opotrebovaným vzhľadom.  Kolekcia EGGER PRO Laminát 2021+ ponúka široký výber laminátových podláh z viac ako 200 dekorov v rôznych prevedeniach so skvelými úžitkovými vlastnosťami.

 Inšpirujte sa 10 najobľúbenejšími dekormi laminátových podláh EGGER z našej ponuky a vyberte si podlahu, ktorá sa dokonale prispôsobí vášmu životnému štýlu.

Dub Hamilton EPL103

Prírodný dizajn nikdy nevyjde z módy. Obľúbený dekor Dub Hamilton inšpirovaný prírodou zaujme svojím moderným prevedením v extra širokom formáte podlahových dosiek Kingsize. Tento nadčasový dekor vyniká autentickou kresbou dreva s jemnými hrčami. V interiéri pôsobí príjemne a vytvára v ňom optimistickú atmosféru. Podlaha má protišmykový povrch R10, čo zaručuje vyššiu bezpečnosť pri chôdzi.
Ak sa vám páči dokonale zladený interiér, tento dekor môžete kombinovať s rovnakým nábytkovým dekorom H3303 ST10 z Kolekcie dekoratívnych materiálov EGGER v rámci konceptu „Interior Match“.

Dub Nord prírodný EPL208

Teplé prírodné tóny dreva, naturálny a nadčasový dizajn sa spájajú v dekore Dub Nord prírodný. Klasický dekor svojou prirodzenou kresbou dreva pôsobí v interiéri príjemne. Veľmi dobre sa kombinuje s UNI farbami, ako je čierna, biela alebo sivá. Celkovú harmóniu priestoru je možné dosiahnuť kombináciou podlahy s tlmenými zemitými odtieňmi jednotlivých prvkov v priestore. Vďaka klasickému formátu podlahových dosiek Classic sa hodí do každej miestnosti- malej aj veľkej. Tento dekor je dostupný v rôznych prevedeniach: s V-drážkou aj bez, ako aj vo vodeodolnej verzii Aqua+.
 

Dub Bardolino sivý EPL036

Sivé odtiene podláh sa hodia pre moderný štýl interiéru. Vytvárajú príťažlivé kontrasty s rôznymi farebnými doplnkami. Moderný dekor Dub Bardolino sivý oživí interiér pestrou hrou farieb a stopami po opracovaní, avšak s renovovaným vzhľadom. Výrazná dubová kresba prepožičiava podlahe jedinečnosť a štýl. Vďaka podlahovým doskám vo formáte Classic sa hodí do každej miestnosti. Tento dekor je dostupný vo viacerých prevedeniach: s V- drážkou aj bez.

Zobraziť všetky dostupné varianty podlahy »

Dub Corton biely EPL051

Severská príťažlivosť, elegantný dizajn a pokojný vzhľad sa snúbia v dekore Dub Corton biely. Jemná kresba dreva a svetlá farba pôsobia harmonickým dojmom. Podlaha v tomto dekore rozjasní každú miestnosť a dodá jej moderný, nadčasový vzhľad. Je dostupná v prevedení s V-drážkou aj bez, vo formátoch Medium a Classic. Formát Medium je ideálny pre malé a nepravidelné miestnosti.

Zobraziť všetky dostupné varianty podlahy »

Dub Valley prírodný EPL159

Späť k prírode. Dub Valley prírodný je obľúbený trendový dekor s autentickou povrchovou štruktúrou a prirodzenými vlastnosťami dreva, ako sú tmavé praskliny a hrče. V interiéri pôsobí naturálnym a moderným dojmom. Vytvára pekné kontrasty a dokonale ladí s klasickými farbami ako je biela, čierna, antracitová. Podlaha má protišmykový povrch R10. Zvoliť si môžete klasický formát podlahových dosiek Classic alebo podlahové dosky v širokom formáte Large, ktoré dodajú interiéru novú dimenziu a poskytnú priestrannejší pocit, napríklad v otvorených priestoroch. Pre všetky vlhké priestory je dekor dostupný aj vo vodeodolnej verzii Aqua+.

Zobraziť všetky dostupné varianty podlahy »

Dub Waltham prírodný EPL122

Štýlový dub s klasickým charakterom. Typická výraznejšia kresba dreva a kontrastné hrče podčiarkujú autenticitu dekoru. Podlaha v príjemnom prírodnom tóne bez výrazných farebných rozdielov bude v interiéri pôsobiť teplým a útulným dojmom. Nadčasový dizajn sa hodí pre akýkoľvek štýl interiéru. Podlahové dosky v širokom formáte Large zvýraznia celkový dojem z priestoru. Tento dekor je dostupný aj ako kompozitná podlaha Design GreenTec (EPD027) a korková podlaha Comfort (EPC001).

Zobraziť všetky dostupné varianty podlahy »

Dub Galway prírodný EPL196

Naturálny vzhľad, hravá farebnosť, tmavé trhliny a stopy po rezaní pílou vytvárajú zaujímavý použitý vzhľad podlahy v dekore Dub Galway prírodný. V interiéri pôsobí veľmi moderne a štýlovo. Krásne vynikne aj vo vidieckom či rustikálnom štýle bývania. Široké podlahové dosky vo formáte Large umožnia dekoru naplno rozvinúť svoj krásny vzhľad.

Zobraziť všetky dostupné varianty podlahy »

Dub Dunnington svetlý EPL074

Tento nadčasový dekor očarí na prvý pohľad svojim výrazne živým dubovým vzhľadom. Vďaka svetlej prírodnej farbe pôsobí príjemným a ľahkým dojmom. Pekné kombinácie vytvorí so svetlými, prírodnými, ale aj tmavšími farbami v interiéri. Podlaha je dostupná vo formátoch Classic a Medium, čo zaručí, že sa bude dokonale hodiť do všetkých miestností. Pre všetky vlhké priestory si môžete zvoliť vodeodolnú verziu Aqua+.

Zobraziť všetky dostupné varianty podlahy »

Dub Olchon medový EPL144

Dub Olchon medový dodá miestnosti pocit tepla, jedinečnosti a štýlu. Pekné kombinácie vytvorí v spojení so zemitými farbami, ale aj s klasickou bielou a čiernou farbou. Tento dekor krásne vynikne v rôznych štýloch interiéru. Podlaha má protišmykový povrch R10 pre prvotriedny komfort a vyššiu bezpečnosť pri chôdzi. Je dostupná vo formáte Classic a vo vodeodolnej verzii Aqua+ v širokom formáte Large.

Zobraziť všetky dostupné varianty podlahy »

Dub Narva EPL140

Dub Narva je trendový rustikálny dekor v štýle vintage. Rustikálne prvky dodávajú podlahe realistickejší vzhľad. Príjemná zemitá farba vnesie do miestnosti pocit pokoja. V kombinácii s jednoduchším nábytkom sa táto podlaha stane výrazným dizajnovým prvkom celej miestnosti. Ideálna pre moderný, ako aj vidiecky štýl interiéru. Podlaha je dostupná vo formáte Classic.

Zobraziť všetky dostupné varianty podlahy »