Spoľahlivá ochrana proti vode- vodeodolné podlahy EGGER

S akým množstvom vody si vaša podlaha bez následkov poradí? To je otázka, ktorú si vo svojej aktuálnej kampani položil tirolský výrobca materiálov na báze dreva- EGGER.

Vodeodolné laminátové a designové podlahy EGGER na báze dreva sú spoľahlivé a ideálne do vlhkého prostredia. Hlavnými benefitmi sú: autentické povrchové štruktúry, príjemný a prirodzený vzhľad v širokom výbere dekorov, ochrana pred vodou, odolnosť, jednoduchá údržba a čistenie, pohodlná a rýchla inštalácia vďaka systému CLIC it!.

Hlavné benefity:

Autentické povrchové štruktúry

Vnútorným hodnotám zodpovedá vonkajšia príťažlivosť: Autentické dekory podláh v kombinácii s harmonickými povrchovými štruktúrami spôsobujú, že dekory dreva a kameňa vyzerajú veľmi prirodzene.

Ochrana proti vode a vlhkosti

V bežnom živote sa nehody s rozliatou vodou na podlahe stávajú väčšinou rýchlo a nečakane. Buďte však bez obáv! Vodeodolné podlahy EGGER to vydržia.

Jednoduchá inštalácia

Inštalačný systém CLIC it! iuľahčuje plávajúcu pokládku podlahy, minimalizuje tvorbu škár a zaisťuje optimálnu súdržnosť podlahových dosiek.

Odolné proti vode, praktické a cenné pre prírodu

Výberom vodeodolných podláh EGGER sa rozhodujete pre trvalo udržateľné riešenie. Všetky podlahy sú vyrobené z dreva, ktoré pochádza z regionálneho, certifikovaného lesného hospodárstva. Firma EGGER uplatňuje šetrný prístup k využívaniu prírodných zdrojov tým, že vo veľkej miere využíva vedľajšie produkty z piliarskej výroby a zbytkové drevo. Tieto podlahy sú 100% bez PVC a zmäkčovadiel a zabezpečujú tak zdravé životné prostredie. Výrobky boli ocenené európskou ekoznačkou a nesú označenie kvality „Blue Angel“ za splnenia tých najprísnejších emisných noriem. Vnútorné hodnoty korešpondujú s vonkajšou príťažlivosťou: v autentických dekoroch kombinovaných s odpovedajúcimi povrchovými štruktúrami pôsobia efekty dreva a kameňa veľmi prirodzene.

Vodeodolné podlahy EGGER nielen bezpečne chránia pred vodou, ale tiež zvládajú každodennú záťaž a namáhanie. Sú robustné a odolné. Svetlostály povrch sa jednoducho čistí a pôsobí antibakteriálne. So zámkovým inštalačným systémom CLIC it! je možné všetky podlahy jednoducho pokladať ako plávajúce. Podlahové dosky je možné spájať pod uhlom alebo ich zarážať. Presnosť frézovania a tvar zámku minimalizuje tvorbu škár pri normálnych teplotných a klimatických výkyvoch a zaisťuje optimálnu súdržnosť podlahových dosiek. Demontáž a výmena jednotlivých podlahových dosiek nie je zložitá. Všetky podlahy EGGER sa výborne hodia pre pokládku na systémy podlahového kúrenia.

S akým množstvom vody si vaša podlaha bez následkov poradí?

Medzi vodeodolnými podlahami EGGER vždy nájdete tú pravú podlahu pre vaše potreby- či už pre súkromný priestor, alebo komerčný. Klasické, moderné alebo rustikálne: podlahy EGGER v dekoroch dreva, kameňa a dlaždíc sa hodia pre každý štýlu interiéru. Značka EGGER ponúka 3 rôzne typy vodeodolných podláh. Ktorá laminátová alebo designová podlaha vyhovuje vašim potrebám?

Podlaha Laminát so systémom Aqua CLIC it! pre bezstarostný každodenný život

Podlaha Laminát s inštalačným systémom Aqua CLIC it! je najnovším prírastkom do produktovej skupiny vodeodolných podlahových krytín EGGER. Táto podlaha spoľahlivo odoláva vode. Kombinácia vodotesného inštalačného systému Aqua CLIC it! s ochranou proti napúčaniu hrán, vodeodolného povrchu a nosnej dosky na báze dreva zaisťujú ochranu proti prenikaniu vody do podlahy po dobu až 24 hodín. Podlaha EGGER Laminát Aqua CLIC it! je navrhnutá pre súkromné použitie a spoľahlivo chráni pred prípadnými nehodami s vodou- najmä v kúpeľni, kuchyni a predsieni. Bez obáv tak môžete povedať: Zbohom chladným dlaždiciam!

Nové podlahy rady Laminát s technológiou Aqua CLIC it! sú k dispozícii vo formátoch podlahových dosiek Large a Classic.

Prehľad všetkých výhod:

 • Vodeodolná podlaha vďaka vodotesnému inštalačnému systému Aqua CLIC it! a vodoodpudivému povrchu- ochrana proti vode po dobu 24 hodín
 • Perfektné riešenie pre vašu kuchyňu, kúpeľňu alebo predsieň
 • Dlhá životnosť a atraktívny vzhľad vďaka obzvlášť odolnému a svetlostálemu povrchu
 • Bezpečná a pohodlná pokládka s inštalačným systémom EGGER Aqua CLIC it!: vďaka zámkovému inštalačnému systému s predpnutým tvarovým profilom sa pokladá plávajúcim spôsobom so spoľahlivo tesnými spojmi
 • Vyrobené udržateľným spôsobom vďaka použitiu dreva z regionálneho certifikovaného lesného hospodárstva
 • 100% bez PVC a zmäkčovadiel

Prezrieť všetky dekory Aqua CLIC It! vo formáte Classic »

Prezrieť všetky dekory Aqua CLIC It! vo formáte Large »

Podlaha Laminát Aqua+, prémiová podlaha, ktorá sa vody rozhodne nebojí

Podlaha Laminát Aqua+ na báze dreva je prémiovým produktom v rade vodeodolných podláh EGGER a vody sa rozhodne nebojí. Ide o prvotriednu podlahu s vylepšenou ochranou proti napúčaniu. Špeciálne zloženie s vodeodolnou nosnou doskou Aqua+ s technológiou ochrany proti napúčaniu v kombinácii s inštalačným systémom CLIC it! a vodoodpudivým povrchom, robia z tejto podlahy ideálne riešenie pre náročné výzvy. Táto podlaha spoľahlivo odolá vlhkosti a vode po dobu až 72 hodín. Vďaka tomuto špeciálnemu zloženiu sa podlaha hodí rovnako dokonale do súkromných kuchýň, kúpeľní a predsiení, ako aj pre komerčné priestory so zvýšenými nárokmi na čistenie - dokonca aj parným čističom.

Podlahy Laminát Aqua+ sa dodávajú v širokej škále autentických drevodekorov a reprodukciách kameňa. Povrchová štruktúra so synchronizovanými pórmi kopíruje štruktúru dekoru, takže podlaha pôsobí na dotyk rovnako prirodzene, ako vyzerá. Voľba ideálneho formátu podlahovej dosky dodá každej miestnosti niečo navyše. Podlahové dosky Classic poskytujú vyvážené proporcie. Širšie podlahové dosky Large sa hodia do priestranných miestností a zdôrazňujú efekt dekorov vidieckého domu. Podlahové dosky EGGER vo formáte Kingsize ponúkajú zvláštny efekt. Dodávajú vzhľadu kameňa sofistikovaný charakter dlaždíc.

Prehľad všetkých výhod:

 • Spoľahlivá ochrana proti vode: 72 hodín vodeodolná podlaha podľa testu povrchového napúčania
 • Inšpirované prírodou: k dispozícii v širokom výbere autentických reprodukcií dreva a kameňa
 • Bezpečná a pohodlná pávajúca pokládka s inštalačným systémom EGGER CLIC it!. Podlahy Laminát Aqua+ je možné aj celoplošne lepiť priamo na podklad
 • Vyrobené udržateľným spôsobom vďaka použitiu dreva z regionálneho certifikovaného lesného hospodárstva
 • 100% bez PVC a zmäkčovadiel
 • Dlhá životnosť vďaka vysoko odolnému a svetlostálemu povrchu

Prezrieť  všetky dekory vo formáte Classic »

Prezrieť  všetky dekory vo formáte Large »

Prezrieť  všetky dekory vo formáte Kingsize »

Podlaha Design GreenTec-  kombinácia štýlového designu a vodeodolnej kvality

Kompozitná podlaha EGGER Design GreenTec je ideálnou kombináciou štýlového designu a vodeodolnej kvality. Nielen, že dobre vyzerá, ale tiež ponúka spoľahlivú ochranu proti vode a vlhkosti po dobu 72 hodín. Je to vďaka jej špeciálnemu zloženiu s vodeodolným povrchom, vodeodolnou nosnou doskou a inštalačnému systému CLIC it! Vďaka triede použitia 33 je vodeodolná podlaha Design GreenTec vhodná aj pre komerčné využitie. Je robustná, protišmyková a jej pokládka je maximálne flexibilná. Integrovaná korková podložka zjednoduší spracovanie, ale tiež znižuje kročajovú a priestorovú hlučnosť, uľahčí pokládku a zaisťuje príjemný pocit pri chôdzi aj státí. Podlaha Design GreenTec je vyrobená z dreva pochádzajúceho z regionálnych certifikovaných lesov a zároveň je udržateľnou alternatívou k vinylovým podlahám.

Prehľad všetkých výhod:

 • Ochrana proti vode: 72 hodín vodeodolná podlaha podľa testu povrchového napúčania
 • Inšpirované prírodou: k dispozícii v širokom výbere autentických reprodukcií dreva a kameňa
 • Bezpečná a pohodlná plávajúca pokládka s inštalačným systémom EGGER CLIC it!: Podlahy Design GreenTec je možné aj celoplošne lepiť priamo na podklad
 • Vyrobené udržateľným spôsobom vďaka použitiu dreva z regionálneho certifikovaného lesného hospodárstva
 • 100% bez PVC a zmäkčovadiel
 • Protišmykový povrch R10
 • Robustné vďaka inovatívnej nášľapnej vrstve: dostupné v záťažovej triede 33 pre komerčné použitie
 • Integrovaná protihluková podložka vyrobená z recyklovaného korku pre rýchlu pokládku a vynikajúce tlmenie kročajového a priestorového hluku

Prezrieť všetky dekory vo formáte Classic »

Prezrieť všetky dekory vo formáte Large »

Rada príslušenstva EGGER zaisťuje bezpečné a precízne zakončenie

Aby se zaistilo, že vodeodolné podlahové dosky sa po inštalácii stanú spoľahlivou a trvalou ochranou proti vode, je dôležité zamerať sa na celý systém podlahy. Pri pokládke podlahy je samozrejme najdôležitejšia vlastná podlaha. Najlepší výsledok však dosiahnete so správnym príslušenstvom. Preto firma EGGER ponúka pre túto radu tiež optimálne zladené produkty. Zodpovedajúce podložky EGGER zaručujú nielen ideálnu tlakovú stabilitu, ale tiež vysokú úroveň izolácie kročajového hluku aj celkové zníženie hluku šíreného v priestore. Sú vhodné tiež pre použitie na podlahové kúrenie a sú vhodné aj pre vlhké miestnosti.

Podlahové lišty v zladenom dekore alebo v bielej farbe a zodpovedajúce podlahové profily dopĺňajú celkový vzhľad podlahy. V spojení s potrebnými tesniacimi páskami zaisťujú dokonalé ukončenie stien a hrán a bránia,tak prenikaniu vlhkosti. Atraktívny vzhľad sa tak dopĺňa s maximálnou funkčnosťou a dlhou životnosťou. Vysoko kvalitné výrobky pre údržbu zaistia, že podlahy budú aj po rokoch po pokládke stále žiariť ako nové.

Inšpirujte sa ...

Podlaha Laminát Aqua+ s efektmi dlaždíc zaujme svojími robustnými vlastnosťami a je vhodná aj do vlhkého prostredia. Moderný dekor v betónovom vzhľade EPL166  Betón Chicago svetlosivý je k dispozícii ako dekor EGGER pre podlahy aj pre výrobu nábytku. (Dekor z kolekcie dekoratívnych materiálov F186 ST9).

Vodeodolná podlaha Laminát Aqua+ v prírodnom dekore EPL074 Dub Dunnington svetlý vytvára v kúpeľni príjemnú atmosféru.

Zbohom chladným dlaždiciam. Vďaka vodotesnému zámkovému systému Aqua CLIC it! sa táto podlaha EGGER z rady Laminát cíti ako doma aj v kúpeľni. Dekor EL1008 Dub Victoria biely je dubový dekor, ktorý pôsobí elegantným dojmom a vyžaruje z neho prirodzenosť.

Podlaha Laminát Aqua CLIC it! v dekore EL1004 Akácia Sheffield prírodná sa hodí aj do kuchyne.

Podlaha EGGER Design GreenTec ponúka spoľahlivú ochranu proti vode a vlhkosti. S triedou použitia 33 je vhodná tiež pre náročné komerčné použitie v hoteloch. Dekor EPD040 Dub Almington béžový je všestranný dekor vo vzhľade svetlého dreva s výraznými hrčami.

Podlaha Design GreenTec v dekore ED7001 Dub Berdal svetlohnedý inšpirovaná prírodou krásne vynikne v modernej kuchyni.

Prejsť do E-shopu »