Perfektné kombinácie podláh EGGER a aktuálnych trendových farieb

Hľadáte inšpirácie ako zladiť súčasné moderné farby s podlahou? Nechajte sa vniesť so značkou EGGER do sveta dekorov podláh a trendových farieb roku 2022.

Podlahy EGGER sú perfektným doplnkom k aktuálnym farebným trendom. Špecialisti na dekory zo spoločnosti EGGER zostavili exkluzívne kombinácie produktov a dekorov, s cieľom inšpirovať a ukázať, s ktorými domácimi trendmi podlahy EGGER obzvlášť krásne ladia. Vybrali štyri moderné farby z palety prírodných odtieňov, ako sú zelená a modrá v tlmených odtieňoch, zemité odtiene a klasická čierna, ktoré sa dobre kombinujú s vybranými dekormi podláh. Výsledkom sú inšpiratívne, moderné obytné priestory, v ktorých sa budete cítiť skvelo. Inšpirujte sa krásnymi kombináciami pre váš domov.

Harmonické prírodné tóny vnášajú kus vonkajšieho prostredia do interiéru

S autentickými dekormi dreva, kameňa a tlmenými farbami prináša EGGER kus vonkajšieho prostredia do vášho interiéru. Tlmené farebné tóny sú jemné, premenlivé a predsa veľmi efektívne. V kombinácií s vybranými dekormi podláh je pôvabne zdôraznený individuálny charakter tlmených farieb.

Jemná zelená - matné zelené tóny prírody

Zelená farba do moderného interiéru jednoznačne patrí. Evokuje prepojenie s prírodou. Trendom sú jemné matné zelené tóny prírody. Inšpiráciou pre tento farebný trend sa stali rastliny ako rákos, eukalyptus, ale aj jedľa. V stavebníctve a architektúre je koncept prepojenia interiérového designu a prírody známy ako biofílny design. Typické sú presvetlené miestnosti s vhodnými prvkami a rastlinami, ktoré vo vzájomnej harmónií vytvárajú jedinečnú atmosféru. Podlahy EGGER so svetlým, prírodným vzhľadom sa k tomuto designu dokonale hodia: sú moderné, funkčné a spĺňajú všetky kritéria, ktoré robia podlahu skutočne dobrou.

Ideálne dekory pre kombináciu s matnými zelenými tónmi (pre zobrazenie kliknite na vybraný dekor)

Tlmené zemité tóny- teplé zemité tóny vytvárajú príjemnú atmosféru

Prírodné farby sú stále v kurze. Tlmené zemité tóny sa okolo nás objavujú v rôznych tvaroch a štruktúrach. Udávajú smer nielen súčasných UNI farieb, ale stretávame sa s nimi aj v teplých tónoch dreva a prírodných materiáloch, ako je koža, textílie z konope a iné. Dôraz tu nie je kladený na kontrasty, ale skôr na kombinácie tlmených zemitých a prírodných tónov. Nie sú to jednotlivé kusy nábytku alebo bytové doplnky, ktoré dominujú miestnosti. Vytúžený efekt je tvorený skôr farebnou harmóniou vybavenia. Všetko sa prelína v harmonický celok.

Ideálne dekory pre kombináciu s tlmenými zemitými tónmi (pre zobrazenie kliknite na vybraný dekor)

Púdrová modrá - tlmené modré tóny pre ukľudňujúcu čistotu

Modré farebné tóny zaujmú svojou ukľudňujúcou svetlosťou. Do interiéru vnášajú ľahkosť, sviežoť a pocit slobody. Tlmené modré tóny vyzerajú obzvlášť krásne v kombinácii s prírodným dubovým drevom v svetlých odtieňoch, svetlými podlahovými doskami alebo sivými tónmi. Spolu s doplnkami a bytovými dekoráciami v kontrastnej čiernej farbe vzniká skutočne efektný interiér.

Ideálne dekory pre kombináciu s tlmenými modrými tónmi (pre zobrazenie kliknite na vybraný dekor)

Všetko je o čiernej - nová čierna ako kontrast

Nová čierna získala prirodzený vzhľad. Kombinuje sa s povrchovými štruktúrami dreva alebo matnými povrchmi ako kontrastný prvok. Čierne detaily v kombinácii s autentickým drevom vytvárajú moderný štýl interiéru. Prírodné podlahy vnášajú do miestnosti ľahkosť a zvýrazňujú efekt čiernych prvkov. Naopak čierna podlaha vytvára elegantný kontrast k svetlému nábytku.

Laminátová podlaha Dub Sherman antracitový

Ideálne dekory pre kombináciu s čiernymi prvkami (pre zobrazenie kliknite na vybraný dekor)

Pre viac inšpirácie odporúčame prezrieť si katalóg farebných trendov, v ktorom nájdete vhodné kombinácie vybraných farieb a podláh z kolekcie EGGER PRO, spolu s odporúčanými produktmi pre výrobu nábytku a návrhy interiérov z EGGER kolekcie dekoratívnych materiálov.

Vizualizátor podláh EGGER- praktická digitálna služba

Chceli by ste ešte pred nákupom podlahy vedieť ako bude nový podlahový dekor vyzerať vo vašej miestnosti? S vizualizátorom podláh si môžete vyskúšať skvelé kombinácie moderných farebných trendov a podláh EGGER. Práca s ním je veľmi jednoduchá. Chytrá intuitívna navigácia menu vás prevedie aplikáciou a zároveň vám poskytne prehľad kolekcií, typov podláh a v neposlednom rade aj širokého sortimentu najrôznejších dekorov. Zvolené dekory podláh si môžete vyskúšať na fotografii, ktorú si sami nahrajete, alebo môžete použiť obrázky nahrané vopred v aplikácii. Nástroj je optimalizovaný aj pre mobilné použitie.

Floor Visualizer

Nadizajnujte si svoju izbu hneď TERAZ:

   Floor Visualizer 

Viac inšpirácie nájdete v galérii ▼