O spoločnosti

Ako dodávateľ kompletného sortimentu pre nábytkársky priemysel a interiérový dizajn, pre drevené konštrukcie a podlahové materiály sme jedným z celosvetových lídrov trhu materiálov na báze dreva.  Úspešne plníme prísľub kvality, udržateľnosti, inovácie a profesionality, ktorý sme si stanovili s cieľom uspokojiť vysoké nároky našich zákazníkov

Kolekcia EGGER PRO 2021+ zaujme novými dekormi, inovovanými výrobkami a kreatívnymi konceptami v duchu nových trendov. Vzhľadom k širokému sortimentu ponúka našim zákazníkom možnosť zostaviť si individuálne portfólio produktov s dekormi podľa vlastných predstáv.

Vášeň pre drevo je nám vlastná.

  • Fascinujúci prírodný materiál: Základom našej práce bolo vždy šetrné využívanie dreva - od efektívneho spracovania zdrojov až po hotový produkt.
  • Používame iba drevo z regionálnych, udržateľných lesov. Okrem toho spracovávame recyklované materiály, kedykoľvek je to možné.
  • Nepoužívame zmäkčovadlá ani PVC. Všetky podlahy úplne bez škodlivých látok, dokonca aj dekory sú potlačené farbami na báze vody.
  • Každý, kto niekedy vstúpil do miestnosti s našimi podlahami, pochopí našu vášeň pre drevo.

Z hľadiska štýlu je dôležitá len jedna vec: Váš štýl.

Štýly interiérového dizajnu individuálne. U nás nájdete vždy vhodnú podlahu, bez ohľadu na prostredie, v ktorom sa cítite najlepšie, a v ktorom najradšej žijete a pracujete. Nechajte sa inšpirovať našimi štýlovými svetmi.