EGGER Podlahy- NOVINKY 2023: Jednoduchosť v novom štýle

Spoločnosť EGGER prichádza v roku 2023 s atraktívnymi NOVINKAMI a rozširuje tak svoj sortiment podláh o nové dekory a vodeodolné produkty. Vďaka flexibilnému využitiu a jednoduchým kombináciám sú tieto produkty prispôsobené všetkým potrebám a ponúkajú priestor pre naplnenie každej predstavy o interiérovom designe.

Medzi NOVINKAMI 2023 nájdete udržateľné podlahy EGGER Laminát v hrúbke 7 mm, laminátové podlahy s novou technológiou Aqua CLIC it! v hrúbke 8 mm, ako aj nové dekory kompozitných podláh Design GreenTec v hrúbke 7,5 mm. Niektoré z nich rozširujú rodinu už existujúcich obľúbených dekorov, ako je napríklad Dub Berdal alebo Dub Sherman. Sú navrhnuté tak, aby vyhovovali požiadavkám súkromných aj komerčných interiérov. Ich špecifické vlastnosti prispievajú k bezpečnej, trvanlivej, pohodlnej a funkčnej podlahe.

Laminátová podlaha EGGER: Dub Berdal sivý EL1001

JEDNODUCHOSŤ v novom štýle

Jemné, ukľudňujúce dekory sa hodia pre každú miestnosť a štýl. Decentné, prírodné dekory dreva odrážajú súčasné trendy interiérového designu. Mnoho ľudí si spája minimalizmus s chladným a strohým vzhľadom. EGGER prichádza s novou definíciou jednoduchosti. Jednoduchosť nevníma ako rezervovanú a chladnú, ale ako vyjadrenie emócie a útulnosti.

Expertka na dekory zo spoločnosti EGGER Ayla Schwarzmayr vysvetľuje: „Tento typ designu, ktorý už dlhú dobu zohráva kľúčovú úlohu v ‚škandinávskom alebo severskom štýle‘, sa teraz stáva veľmi žiadaným. Ide o farby, tvary a povrchy, ktoré nedominujú, ale dohromady tvoria dokonalý celok.“

Kompozitná podlaha EGGER Design GreenTec: Dub Berdal svetlohnedý ED7001

Podlaha Laminát s technológiou Aqua CLIC it!

Novinky v 8 mm laminátových podlahách EGGER sa pýšia novým vodotesným inštalačným systémom Aqua CLIC it! (podľa smernice ISO 4760). Obohacujú tak radu vodeodolných podláh EGGER. Vďaka ochrane hrán proti napúčaniu a prenikaniu vody v kombinácií s vodeodolným povrchom a nosnou doskou Quell stopp Plus na báze dreva sú podlahy EGGER Laminát Aqua CLIC it! chránené pred prenikaním vlhkosti po dobu 24 hodín. Sú ideálnym vodeodolným produktom pre súkromné obytné priestory- dokonale sa hodia do kuchýň, kúpeľní a predsiení.

Laminátové podlahy Aqua CLIC it! sú k dispozícii vo formátoch podlahových dosiek LARGE a CLASSIC.

Laminátová podlaha EGGER Aqua CLIC it!: Dub Victoria hnedý EL1011 vo formáte LARGE

Laminátová podlaha EGGER Aqua CLIC it!: Dub Victoria prírodný EL1009 vo formáte CLASSIC

Stále platí, že laminátové podlahy EGGER sú vyrobené pre nekomplikovaný, vzrušujúci a dlhý život. Sú odolné voči škvrnám, proti poškriabaniu a nárazu, majú protišmykové a antibakteriálne vlastnosti a jednoducho sa čistia. Neblednú ani nemenia farbu a dajú sa bez problémov inštalovať na podlahové kúrenie.

Sú šetrné k prírodným zdrojom a ekologické. Drevo pre laminátové podlahy EGGER pochádza z udržateľných lesov, čo predstavuje cenný príspevok k zodpovednému prístupu k prírode a k zdravej klíme v interiéri. To je tiež zaručené niekoľkými národnými a medzinárodnými ekologickými certifikátmi.

Fakty: EGGER podlahy, NOVINKY 2023:

 • Balík Noviniek EGGER 2023 obsahuje nové dekory podláh EGGER Laminát, Laminát Aqua CLIC it! a kompozitných podláh Design GreenTec
 • Jednoduchosť v novom štýle: prirodzené a autentické dekory dreva sú stále univerzálnejšie a nenapádnejšie
 • Nová technológia u podláh EGGER Laminát: vodotesný inštalačný systém Aqua CLIC it!, ktorý spoľahlivo chráni pred prenikaním vlhkosti po dobu 24 hod.
 • Podlaha Laminát Aqua CLIC it! je ideálnou voľbou pre súkromné priestory s vyššou vlhkosťou, ako sú kuchyne, predsiene a kúpeľne
 • Vyrobené pre dlhú životnosť: jednoducho sa čistia, sú praktické, odolné proti poškriabaniu a nárazom, antibakteriálne
 • Dlhodobo krásny vzhľad: podlaha nevybledne a nezmení farbu
 • Dostupný kompletný sortiment príslušenstva EGGER pre dokonalú funkčnosť podlahy: vysokokvalitné podložky, soklové lišty, HDF profily, čistiace prostriedky
 • Vyrobené udržateľným spôsobom, nízka uhlíková stopa
 • Získajte viac, zaplaťte menej: atraktívny pomer ceny a výkonu
 • Zaručené zdravé bývanie: spĺňajú najvyššie štandardy
 • Vhodné na podlahové vykurovanie vďaka nízkemu tepelnému odporu

Prehľad nových dekorov (pre zobrazenie kliknite na vybraný dekor)

Podlahy Laminát so systémom Aqua CLIC it! vo formáte Classic 8/32 :

Podlahy Laminát so systémom Aqua CLIC it! vo formáte Large 8/32:

Podlahy Laminát vo formáte Classic 7/31:

Podlaha Design GreenTec vo formátoch Classic a Large 7.5/33:

Inšpirujte sa galériou ▼