EGGER DecoWall- prirodzené vytváranie kontrastov

Dosky na báze dreva vstúpili do éry digitalizácie

Spoločnosť EGGER, ako popredný špecialista na materiály na báze dreva prináša revolúciu v oblasti OSB dosiek- digitálnou potlačou im dodáva novú povrchovú úpravu. Vďaka digitálnej tlači dokáže spoločnosť premeniť OSB dosky na dekoratívne obloženie stien v interiéri, ktoré pôsobivo zvýraznia a zmodernizujú miestnosť.

Novinkou od spoločnosti EGGER sú digitálne potlačené nástenné dosky OSB-  EGGER DecoWall. Všetky prednosti dosiek na báze dreva zostávajú zachované, ale zároveň sú doplnené o estetický vzhľad s prirodzene štruktúrovaným, matným povrchom a hrejivou atmosférou domova. Zaujmú nielen trendovými vzormi, autentickou štruktúrou povrchu a jednoduchou montážou, ale tiež svojou udržateľnosťou.

Od Hygge cez Japandi až po Coastal Granny Style

Od Hygge cez Japandi až po Coastal Granny Style - trendy v bývaní sa neustále menia. Sú zrkadlom doby a dodávajú našim emóciám a potrebám zodpovedajúci estetický rámec. Preto je dobré, ak sa naše obytné priestory dajú meniť a skrášľovať bez väčšej námahy.

Pripravené pre akékoľvek použitie

Trendy v oblasti bývania sa v posledných rokoch vyznačujú rastúcim povedomím o udržateľnosti a používaním ekologických materiálov. Drevo, ako obnoviteľná surovina je aj naďalej v popredí týchto trendov a vďaka systému EGGER DecoWall získava nový vzhľad a atmosféru pre prirodzené miesta pohody. Zatiaľ čo v oblasti interiérového designu a architektúry sa dosky EGGER DecoWall môžu využiť k rýchlemu a efektívnemu riešeniu výstavných stánkov, pop-up obchodov alebo pri zariaďovaní predajní, rovnako je tento materiál ideálny na trvalú a nekomplikovanú zmenu prostredia v súkromných priestoroch. Či už ako dekoratívny obklad stien v obývacej izbe alebo spálni, alebo pre oživenie stien v šatni a garáži. Okrem toho sa dosky DecoWall používajú tiež ako robustné vnútorné obloženie v pôvodných stavbách a v hobby dielňach alebo v interiéroch záhradných prístreškov a domov na stromoch. Majú štvorstranný profil pero-drážka a preto sú vhodné na montáž pre profesionálov, ako aj pre hobby remeselníkov.

Kvalitné a nekomplikované

Či už pre vlastnú domácnosť alebo pre profesionálne použitie, vďaka jednoduchej montáži prináša systém EGGER DecoWall jednoduchý inovatívny design. Dosky sú k dispozícii v praktických formátoch 1250 x 660 x 12 mm s obvodovým profilom pero- drážka, čo umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu bez viditeľných drážok a prechodov. Televízory a police môžete pripevniť jednoduchým upevnením pomocou skrutiek a dokonca i zásuvky a elektrické zariadenia je možné inštalovať veľmi jednoducho. EGGER DecoWall je stavebným výrobkom, ktorý je rozmerovo stabilný aj v interiéroch so zvýšenou vlhkosťou a má dobrú pevnosť a odolnosť.

Päť dekorov, veľa možností

Mestský loftový štýl alebo ležerná láska k vidieku, moderný, rustikálny, industriálny alebo elegantný? Aby bolo možné realizovať individuálne predstavy o bývaní alebo kreatívne koncepty, je systém EGGER DecoWall v súčasnej dobe k dispozícii v piatich variantách zladených dekorov.

Betón Rovigo

Vzhľad dekoru „Betón Rovigo“ zodpovedá súčasnému trendu moderného interiérového designu: inšpiratívne reprodukcie kameňa, ktoré dobre ladia s teplými uni farbami alebo živými druhmi dreva.

Betón Rovigo

Smrek Namur

Prirodzenú a domácku atmosféru vytvára prírodný hnedý dekor „Smrek Namur“, ktorý vďaka svojej hlboko brúsenej štruktúre pôsobí obzvlášť autenticky.

Smrek Namur

Dub Annaba

Mierne načervenalý dekor „Dub Annaba“ má ľahko opotrebovaný vzhľad a je jedným z najobľúbenejších drevodekorov posledných rokov. Hodí sa aj do vintage interiérov.

Dub Annaba

Bridlica Narva

Dekor „Bridlica Narva“ dáva nástenným doskám DecoWall mimoriadne elegantný povrch. Stredne sivý vzhľad prírodného kameňa je moderný, dobre sa kombinuje so svetlým a tmavým drevom a vyzerá mimoriadne kvalitne.

Bridlica Narva

Tehla Wismar

Teplý, červenohnedý vzhľad dekoru „Tehla Wismar“ je ešte o krok ďalej a pripomína staré továrenské budovy, pričom tvorí vzrušujúci kontrast k dreveným trámom alebo podlahám zo starého dreva.

Tehla Wismar

Dekoratívne obklady stien s ekologickou víziou a oddanosť prírode

Digitálne potlačená doska z dreva, ktoré je obnoviteľnou surovinou, vytvára zdravé prostredie pre život. Citlivé zaobchádzanie s týmto cenným zdrojom je pre spoločnosť EGGER obzvlášť dôležitá. Použité drevo pochádza na 100 % z overených legálnych a kontrolovaných zdrojov. EGGER je držiteľom platného certifikátu PEFC Chain of Custody a DecoWall je označený ako certifikovaný výrobok PEFC 70 % (PEFC/06-38-171). Okrem toho spoločnosť podporuje ciele udržateľného rozvoja OSN (SDGs) a zaväzuje sa k ochrane a obnove suchozemských ekosystémov a podpore udržateľného lesného hospodárenia v rámci cieľa SDG 15. Každý výrobok tak transparentne a preukázateľne prispieva k ochrane zdrojov a klímy.

Nástenné dosky DecoWall:

  • praktický formát pre rýchlu a jednoduchú montáž
  • pevné, odolné a rozmerovo stabilné
  • pôsobivý autentický vzhľad a dojem
  • stabilný nosný prvok pri montáži televízorov alebo konzolových políc
  • testovaná svetlostálosť
  • bezškárová inštalácia vďaka celoobvodovému profilu pero- drážka
  • jednoduché integrovanie vypínačov svetiel a zásuviek
  • jednoduchá údržba a čistenie

Prezrite si ponuku obkladových panelov DecoWall »