Orech Langley červený

Orech Langley červený
Orech Langley červenýOrech Langley červený
20 ročná záruka
Clic it! bezlepidlový systém spájania
05LG_IC_ERP_fire_certificate_RU_01b
05LG_IC_ERP_structure_natural_pore_01b
antistatic
Obnoviteľné zdroje

Orech Langley červený

Kód tovaru: EPL066
SAP číslo: 
1469487
Poradové číslo: 
PC045
Trieda zaťaženia: 
32
Formát: 
1292 x 193 mm
Hrúbka: 
8 mm
Množstvo v balíku: 
1,9948 m2
19.90 €/m2 s DPH
m21.9948
Na sklade: 140 m2

POPIS PRODUKTU

Laminátové podlahy EGGER patria medzi obľúbené podlahové krytiny, ktoré vynikajú svojou kvalitou, univerzálnosťou a štýlom. Orech Langley červený veľmi dobre imituje prírodnú orechovú kresbu dreva. Orechová podlaha vyžaruje jedinečné teplo a pôsobí luxusne, čím púta pozornosť v každom priestore. Výborné sa hodí do klasického štýlu bývania, ale správnym skombinovaním prvkov vynikne aj v modernom interiéri. Pre tento dekor sú typické prírodné farebné rozdiely medzi jednotlivými lamelami, čo podčiarkuje jeho autenticitu. Podlahové dosky vo formáte Classic zvýraznia celkový dojem z priestoru. Podlaha je bez V- drážky, čo znamená, že jednotlivé lamely do seba perfektne zapadnú, spoje sú neviditeľné a podlaha pôsobí celistvo a jednotne.

Výhody:

  • Mimoriadne odolná voči oderu a škvrnám vďaka povrchu z melamínovej živice
  • Stálofarebná, odolná voči silnému UV žiareniu
  • Antistatický a antibakteriálny povrch odpudzuje prach a nečistoty, vhodná pre alergikov
  • Zložená z prírodných vlákien dreva, 100% bez PVC a zmäkčovadiel
  • Vhodná na podlahové vykurovanie
  • Jednoduchá inštalácia vďaka systému CLIC it!

Použitie: Podlaha v hrúbke 8 mm v triede záťaže 32 je vhodná pre aplikáciu vo všetkých obytných priestoroch s intenzívnym používaním, ako aj pre bežné použitie v komerčných priestoroch.

Spôsob pokládky: Jednoduchá pokládka pomocou inštalačného systému CLIC it! Pri inštalácií podlahy je potrebné použiť pod podlahu vhodnú podložku z rady EGGER Silenzio. V prípade pokládky na minerálny podklad, odporúčame použiť parozábrannú fóliu EGGER ALU Flex, aby sa zabránilo prieniku vlhkosti z podkladu.

Pre dosiahnutie dokonalého konečného vzhľadu podlahy nájdete v našej ponuke moderné biele soklové lišty, HDF prechodové profily EGGER,a ďalšie originálne príslušenstvo.

Odporúčaná lišta a plastové doplnky